Vstupte do budoucnosti s Entry Engineering

Vstupte s námi do světa, kde moderní přístup k práci není jen frází, ale životním stylem. Entry tvoří prostor pro objevování nových příležitostí a reaguje na aktuální trendy v oblasti personálního řízení. Držíme krok s dobou!

Přečtěte si, jak můžete nejen ovlivnit svou budoucnost, ale také získat mimořádně zajímavé benefity.

Personalizovaná kariérní cesta a inovace na každém kroku

Nabízíme nejen práci, ale cestu, která je šitá na míru vašim individuálním schopnostem a ambicím. Díky personalizovaným školením a kurzům vám pomůžeme dosáhnout Vašich profesních cílů. Entry Engineering je místem, kde se neustále učíme a rosteme společně.

Podporujeme naše zaměstnance, aby nejen hledali řešení v každodenní práci, ale také aktivně přebrali zodpovědnost za svůj kariérní růst. Nabízíme pružnou pracovní dobu, která umožňuje našim zaměstnancům optimálně skloubit profesní a osobní život.

Dlouhodobá spolupráce s výhodami v mladém a inspirujícím kolektivu

Přinášíme nejen pracovní příležitosti, ale i dlouhodobou spolupráci založenou na vzájemné důvěře. S odpovídajícími platovými podmínkami a příležitostí růst v dynamickém prostředí se stanete klíčovým hráčem naší týmové sestavy. V Entry věříme, že kreativita a inovace pramení z mladého a dynamického kolektivu. Připojte se k nám a zažijte práci, která je zároveň výzvou a zábavou. Společně tvoříme prostředí, kde se každý může rozvíjet.

Vítáme a podporujeme každý nápad a iniciativu našich kolegů – přijďte s nápadem za svým teamleaderem! V Entry totiž věříme, že inovace může přijít odkudkoli a kdykoli.:)

Oblíbené zaměstnanecké benefity

Kromě dynamické práce nabízíme rozsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů. Chodíte rádi do sauny? Máme pro vás Multisport kartu, kterou dostanete hned po zkušební době. V Entry také získáte 5 dní osobního volna navíc, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, nebo mobilní tarif i pro členy vaší rodiny. Přispíváme na jazykové kurzy a máme program odměn za doporučení nového kolegy. Entry Engineering vám poskytne nejen práci, ale i prostředí, kde se můžete plně rozvinout.

Vstupte s námi do budoucnosti práce a kariéry. Připojte se k Entry Engineering a buďte součástí týmu, který mění pravidla hry.