Zaměstnanecké výhody

Benefity

Vážíme a velmi si ceníme našich kolegů a proto kromě dynamické práce nabízíme rozsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů.

5 dní extra osobního volna navíc

Odměna za doporučení kandidáta

Stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč

Mobilní tarif (i pro rodinné příslušníky)

Příspěvek na penzijní připojištění + finanční poradce

Jazykové kurzy

Multisport karta

Mobilní telefon + notebook podle pozice + káva na pobočkách

Naše výhody

Zaměstnanecké benefity, které Vás podporují

Entry Engineering vám poskytne nejen práci, ale i prostředí, kde se můžete plně rozvinout. Do naší filozofie zahrnujeme flexibilní pracovní podmínky, které vám umožňují lépe skloubit práci a osobní život. Naše firemní kultura je založena na respektu, otevřené komunikaci a podpoře. Věříme, že právě takové prostředí vás může motivovat k dosažení vašich cílů a přinášet vám radost z práce každý den.

{

Na nic si nehrajeme

Nepotrpíme si na tituly a poklonování. Pokud nemáme meeting se zákazníkem, do práce chodíme v tom, v čem se cítíme dobře. Jestli bez kravaty nevyjdete ze dveří, v pořádku, ale stejně tak na sebe můžete vzít tričko a džíny. Dokud do práce chodíte čistí a voňaví, na oblečení nesejde!

Docházku si hlídáte sami

Sledujete čas, který na čem trávíte a ten pak vykážete na konkrétní úkol v projektu. Flexibilní pracovní doba je realitou, takže záleží, jak se domluvíte s nadřízeným. Je životně důležité si vykazovat průběžně a pracovat se stavy úkolů.

Nekoušeme

Všichni jsme k sobě přátelští a vstřícní. Nepotřebujeme si na nikom léčit ego. Samozřejmě, že ke své práci dostanete pravidelnou zpětnou vazbu, ale není to žádný stres.

Doporučte nás kamarádům
Jsme rádi, že se chcete stát součástí našeho týmu a přejeme Vám hodně štěstí a úspěchu.

Sledujte nás