Skvělý večer plný zábavy na plese Entry Engineering

Dne 20. října 2023 se firma Entry Engineering sešla ve velkém stylu na svém historicky prvním firemním plese. Celý večer se odehrál v krásném Kulturním centru Turnov a přinesl nezapomenutelné zážitky pro všechny zúčastněné.

Celým večerem provedla živá kapela Superhero Killers, která svým energickým vystoupením zahřála srdce všech hostů. Jejich hudba byla perfektní kulisou pro celovečerní taneční horečku, která trvala až do pozdních hodin.

Kromě hudby bylo připraveno mnoho dalších zábavných prvků. Kouzelník Richard Nedvěd okouzlil všechny svými triky a iluzemi. Dalším skvělým momentem bylo vystoupení brazilských tanečnic, které svou vášní a energií zvedly celý sál na nohy. Jejich barevné a dynamické tance byly vskutku nádherným zážitkem pro všechny přítomné.

 

Na závěr bychom chtěli upřímně poděkovat všem, kteří se zúčastnili tohoto skvělého večera. Vaše účast a skvělá nálada vytvořily nezapomenutelnou atmosféru a pomohly nám udělat z tohoto plesu událost, na kterou budeme dlouho vzpomínat.

Je pro nás důležité vytvářet podobné události, které nejen posilují naše firemní hodnoty, ale také pomáhají k dobré atmosféře uvnitř firmy a ke stmelení kolektivu mimo kancelář. Věříme, že společné zážitky, jako je tento ples, jsou neocenitelnými prostředky pro budování silných vztahů a týmového ducha mezi našimi zaměstnanci.

Těšíme se na další setkání a společné chvíle plné zábavy a radosti.

tým Entry Engineering