Po dlouhé době tady máme rozhovor s členem našeho Entry teamu. Čas si na nás udělal Martin Kadlec, jeden z novějších členů Entry. Co u nás dělá a co ho baví? Přečtěte si náš rozhovor!

Ahoj, díky že sis udělal čas na tenhle rozhovor.

Ahoj, není zač. ????

Jak jsi se dostal do firmy a kde ses o ní dozvěděl?

Začalo to tím, že jsem se na Technické univerzitě v Liberci přidal do řešitelského týmu projektu Studentské formule. Zde jsem se seznámil s Michalem Hudcem, se kterým jsem spolupracoval na návrhu a realizaci elektrické části formule. Od Michala jsem získal první informaci o Entry Engineering a následně i nabídku, že bych se mohl podílet na rozjezdu nového projektu automatizace testování služeb OCU (Online Connectivity Unit).

A jak dlouho už jsi tady?

Nyní jsem ve firmě něco přes jeden rok.

Jaká je tvoje pozice ve firmě?

Člen vývojového týmu elektroniky a automatizace.

Můžeš nám přiblížit, co tvoje práce obnáší?

Jak už jsem uvedl v úvodu, v Entry Engineering jsem začínal na projektu automatizace testování služeb OCU. Mojí hlavní činností bylo programování a ověřovací zkoušky testovacích robotů. V současné době spolupracuji na projektech pro vědu a výzkum, kde se podílím na vytváření projektových přihlášek do různých VaV programů, tvorbě technických specifikací atd.

Je něco, co jsi ve svojí práci dokázal/a a jsi na to opravdu pyšný?

Za tak krátkou dobu ve firmě není asi nic konkrétního, ale nejvíce na velký pokrok automatizace, to je ale především zásluha celého týmu, který se na tom podílí.

Co je na tvojí práci nejtěžší?

Práce mě baví. Každý den se tu člověk naučí něco nového. To je asi pro mě to nejtěžší, když je potřeba vstřebat všechny nové informace a z nich vytvořit něco, s čím nemám žádné zkušenosti.

Jak se od toho odreaguješ? 

Často si doma pustím nějaký dobrý seriál nebo film, abych si mohl chvíli odpočinout a na nic nemyslel. Pokud je venku hezky, tak se rád podívám do přírody nebo jdu s kamarády na pivo. ????

Máš nějaké koníčky, u kterých vyloženě relaxuješ? 

Dříve jsem hrál aktivně fotbal. Nyní si jdu příležitostně zacvičit nebo si zalézt na umělou stěnu. Dalším koníčkem je stavba formule na TUL, ale člověk si při tom úplně neodpočine.

Na konci testu si jako vždy dáme rychlý dotazník. Jsi připraven?

Jasně!

Jaká je tvoje oblíbená barva?

Modrá a černá.

Hudební skupina?

Těch mám víc, záleží zda se ta konkrétní kapela dá poslouchat, ale tak vyrůstal jsem na Kabátech a Linkin Park.

Destinace na dovolenou?

To záleží, ale vždy se rád podívám do míst, kde jsem ještě nebyl.

Vysněná dovolená?

Asi se jednou pojedu podívat do Ameriky.

Cílová meta v životě?

Jako cílovou metu v životě beru být spokojený sám se sebou a jednou mít svoji šťastnou rodinu.

Díky moc, že sis na nás udělal/a čas.

Není vůbec zač.