Konstrukce a design

Potřebujete zhmotnit Vaše technické vize, či dát Vašemu zařízení nový kabát? Jsme tu pro Vás. Vývoj a dodání prototypů je to co umíme, a to co nás baví. Liberecká pobočka Entry Engineering se zabývá návrhem strojních zařízení, jednoúčelových strojů, přípravků na podporu výroby a manipulaci dle zákaznických požadavků.

Jak to funguje?

Naše tvorba a zpracování

Ve velmi krátké době pro Vás připravíme vizuální zpracování Vašeho projektu, vytvoříme CAD modely a výrobní dokumentaci. Vyrobíme pro Vás vzorové díly pomocí 3D tisku, obrábění, lisování na vlastním strojním vybavení. Zajistíme dokonalý vzhled dílů běžnými způsoby úpravy povrchů jako je zinkování, eloxování, lakování. 

Finální podoba produktu

Designovou podobu Vašich produktu zpracuje team špičkových designerů, kteří se mimo jiné zabývají karbonovými přestavbami luxusních značek vozů. Dle Vašich představ vytvoří sérii skic, imageové návrhy, následné 3D hmotové vizualizace, A-class surface plochy pro výrobu. 

Vývoj tvarově složitých dílů

Zajišťujeme vývoj tvarově složitých dílů pro výrobce v automobilovém průmyslu, ale také přímo pro VW group. Při tvorbě CAD dat v softwaru Catia dbáme na stromovou strukturu dílů. Datová komunikace podléhá přísným standardům certifikace Tisax pro vývoj prototypů. Disponujeme přístupy k datovým portálům Hyper KVS a Connect.

Jak to funguje?

?

Kovy

– Frézování
– Soustružení
– Gravírování
– Svařování – oceli, nerez, hliník
– Obrábění velkých svařenců
(3000 x 3000 x 3000 mm)

– Ohýbání
– Nýtování
– Kompletace a montáž 

?

Plasty

– Lisování
– Frézování
– Soustružení
– Ohýbání
– Svařování
– Lepení
– Lehání do formy (kopyta) 

SW

– Catia V5 R28 (VW GRC, validat; PAG) – Creo – SolidWorks – Rhinoceros 

Výroba kompozitů

– Výroba forem (lepení a obrábění dřevoplastu / epoxydových bloků)
– Formování karbonových dílů 

3D tisk

– Polyjet – Vero, Vivid – simulace světel, Veroflex – pružné materiály
– FDM – ABS, PET, PLA, TPE, ASA, PP, PolyCast – vytavitelné modely
– SLS – tisky kovů