V novém roce si na nás udělala čas naše oblíbená Eliška z HR. Stále usměvavá a pozitivní mamka dvou špuntů, která se o nás všechny z Entry tak hezky stará. Co nám o sobě v rozhovoru prozradila? Podívejte se sami. ????

Ahoj, díky že sis udělala čas na tenhle rozhovor.

Není zač. ????

Jak jsi se dostala do firmy a kde ses o ní dozvěděla?

Volala mi bývalá manažerka, která věděla, že pracuji jako personalista a po rodičovské se rozhlížím co dál.

A jak dlouho už jsi tady?

Necelé dva roky.

Jaká je tvoje pozice ve firmě?

HR manager

Můžeš nám přiblížit, co tvoje práce obnáší?

Mám na starosti celkovou oblast personalistiky. To znamená pohovory, nástupy a výstupy zaměstnanců, benefitní systém, operativa a administrativa spojená se smlouvami, řády, směrnicemi atp. Momentálně se nejvíce věnuji nastavování systému, personálnímu řízení, hodnocení a z části marketingu. Mám štěstí na schopné kolegy, kterým se nemusím bát svěřit určitou oblast a mohu se tak věnovat rozvoji firmy. ????

Je něco, co jsi ve svojí práci dokázala a jsi na to opravdu pyšná?

Pokud se ohlédnu zpět, tak jsem pyšná na to, že se nám podařilo najít velký počet nových zaměstnanců v době, kdy je schopných lidí na trhu práce nedostatek. A dík patří nejen mě, ale i zbytku týmu!

Co je na tvojí práci nejtěžší?

Nemyslím na to, co je těžké anebo lehké. Dělám věci tak, abych se za výsledek nemusela stydět. Co je někdy obtížné? Obstarat hlídání pro nemocné děti. ????

Jak se od toho odreaguješ? Máš nějaké koníčky, u kterých vyloženě relaxuješ?

Dvě brzká rána týdně mám vyhrazena na Vinyasa jogu. Zbylé koníčky závisí na počasí.

Například?

V létě hory. Čím výš, tím líp. Nejsem profi horolezec, ale ferraty mě opravdu baví. Nejradši bych se odstěhovala do Dolomit. ???? V zimě opět hory. Preferuju sjezdovky, na běžkách neběhám, spíš se procházím. ???? No a nutno dodat, že většinu aktivit provozujeme celá rodina se dvěma dětmi, což je zábava na druhou.

Závěrem si dáme rychlý dotazník, můžeme?

Jasně, jdeme na to.

Jaká je tvoje oblíbená barva?

Svět kolem mě je hodně barevný a tak to mám i já. Záleží na náladě a okolnostech… Obecně mám raději výraznější barvy.

Co hudební skupina? 

Bez hudby si svůj život nedokážu představit. Vyrůstala jsem na RHCP, Pink Floyd, Lenny Kravitz, David Bowie, U2. Miluju Funk, takže JAR, Monkey Business, Earth Wind and Fire atp. je moje krevní skupina. Pak mám moc ráda electroswing jako Parov Stelar a taky Mydy Rabycad. Seznam by byl nekonečný ????

Vysněná dovolená?

Vysněná dovolená? Těch by bylo moc. Nejsem na „válecí“ dovolené stavěná…Takže opět hory. Možná Aljaška – čím míň lidí, tím líp. ????

A čeho bys chtěla v životě dosáhnout?

Snažím se směřovat k tomu, abych byla spokojená v pracovním i osobním životě s dostatkem prostoru na koníčky a lidi na kterých mi záleží.

Díky moc, že sis na nás udělala čas.

Rádo se stalo.