30.6. 2022 se konal zatím největší teambuilding v historii Entry Engineering. Myšlenka Entry Festu začala vznikat už koncem minulého roku, kdy jsme se díky Covidu nemohli setkat na Vánočním večírku. Cílem Entry Festu bylo se setkat se všemi zaměstnanci a jejich blízkými a společně oslavit 10 let existence naší společnosti. Jelikož jsme se i během Covid pandemie rozrostli, nepřipadalo v úvahu uspořádat celý event v novém sídle v Jablonci. Proto jsme se rozhodli využít areál v Loukově, který sice nebyl kompletně zrekonstruovaný, nicméně je náš a na podobné akce je podle nás ideální.

Nabitý program v čele s vystoupením Pokáče a Kapitána Dema doplnil i proslov jednatele, který přivítal všechny zúčastněné.

„Rád bych zde všechny přivítal a jsem opravdu rád, že se konečně setkáváme po dlouhém a náročném období pro nás všechny a zároveň i tímto společně oslavit výročí 10 let Entry. Doufám, že si Entry Fest náležitě užijete jak vy, tak i vaši blízcí. Někomu se tato akce může zdát příliš velká, ale mým úmyslem bylo vám všem takto poděkovat za spolupráci. Jsem rád, že jsme to dotáhli společně až sem, kdy můžeme oslavit deset let fungování, nebýt vás všech, tak nemáme dnes, co oslavovat.“ – Pavel Paickr, CEO

Na Entry Fest nakonec dorazilo přes 530 lidí a atmosféra, kterou jsme v Loukově vytvořili byla fantastická. Vzhledem k tomu, že všichni pracujeme na jiných pobočkách a v menších týmech, jsme rádi, že se nám všem povedlo konečně se setkat tváří v tvář. Je pro nás motivací vidět, kam až jsme se za posledních 10 let rozrostli a věříme, že se zase společně uvidíme na dalších oslavách významných událostí.

Pokud si chcete Entry Fest připomenout, prohlédněte si galerii fotografií z celá akce – ZDE KE STAŽENÍ. Na našem Youtube kanálu najdete také video shrnující celý Entry Fest.

Závěrem bychom chtěli poděkovat našemu realizačnímu týmu, bez kterého by nebylo možné samotnou akci uskutečnit. Poděkování patří také všem zúčastněným za vytvoření úžasné atmosféry a doufáme, že jste si celý den na Entry Festu užili a těšíme se na Vás na dalším teambuildingu.

Tým Entry