Tester/ka hlasového ovládání - Praha neboli „Vytoč mámu!“

Entry Engineering s.r.o.
Odpovědět

Do našich nových útulných prostor na Praze 4 hledáme kolegu nebo kolegyňku na testing hlasového ovládání pro nová VW a Audiny.

 Co budete dělat?

– Provádění manuálních i automatických testů
– Hodnocení jejich výsledků
– Reporting do Německa
– Občasná služební cesta tamtéž
– Zadávání a správa chybových tiketů

Co umíte nebo máte?

– Ukončené SŠ vzdělání
– Střední AJ – kvůli služebkám
– Logické myšlení
– Výhodou znalost KPM, JIRA

Co od nás dostanete?

– Dlouhodobou spolupráci – Odpovídající platové podmínky – Mladý kolektiv – Zaměstnanecké benefity (5 dní osobního volna navíc, stravenkový paušál, příspěvek na PP po prvním roce zaměstnání, karta Multisport po zkušební době, odměna za doporučení kandidáta, mobilní tarif, jazykové kurzy, atd.)

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Nástup možný ihned!

Jitka Paickrová

Jitka Paickrová

HR Recruiter

Staňte se jedním z nás

Nejsme jen kolegové, ale i kamarádi do deště, kteří neváhají jeden druhému pomoc se před ním schovat. Svou práci děláme s nadšením a odhodláním dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Entry Engineering s.r.o.

Na trh jsme vstoupili v roce 2011 jako konstrukční kancelář a od té doby rosteme raketovou rychlostí. Začínali jsme v deseti lidech, v roce 2017 už nás bylo 50 a teď téměř 300. Najdete nás na několika místech v Česku. V Mladé Boleslavi vyvíjíme a testujeme různé funkce i komponenty, které dříve či později objevíte ve svém autě. Konstruujeme věci pro všechno, co létá nebo jezdí. Díky naší práci se dostáváme na místa, kam se jiní jen tak nedostanou, a o novinkách v automobilovém průmyslu víme i pět let dopředu.