Pro absolventy

Zajímá tě konstrukce, elektronika nebo jsi jen fanda do aut a techniky? Dej nám o sobě vědět.

Chceme tě do týmu

Rádi se s tebou sejdeme a poslechneme si, co tě baví a co bys chtěl/a dělat a na které pobočce bys chtěl působit. Pokud jsi jeden z nás, zjistíme to na pohodovém pohovoru u cafe. Hledáme především nadšence a kreativce, kteří chtějí růst a učit se. Pojď honem vyplnit krátký formulář a uvidíme, jestli to klapne. Honem!

Příběhy našich zaměstnanců

Martin Kadlec

Entry Engineering s.r.o.
Liberec

Ahoj, jmenuji se Martin Kadlec a jsem studentem Fakulty strojní Technické univerzity v Liberci. Do Entry jsem se dostal díky mému kolegovi a projektu studentské formule, kterého jsem členem. Nyní se tu pohybuju okolo projektů automatizace testování a vývoje elektroniky. Výhodou je, že mi Entry nabídlo flexibilní pracovní dobu a stíhám studium i práci. V Entry jsem již pár měsíců a s náplní mé práce jsem spokojený, jelikož se zde člověk setkává s neustále novými věcmi ohledně aut a elektroniky.

Jan Bayer

Entry Engineering s.r.o.
Liberec

Ahoj, mé jméno je Honza Bayer a jsem studentem Fakulty strojní Technické univerzity v Liberci. Jelikož je Entry partnerem týmu FS TUL Racing a moji kolegové z týmu mají předchozí pozitivní pracovní zkušenosti v Entry, rozhodl jsem se pro práci právě tady. Ve firmě jsem něco přes půl roku, díky čemuž jsem měl možnost se naučit v CATII a následně pracovat na zajímavých zakázkách v konstrukci strojních součástí. V Entry mi kdykoliv vyšli vstříc, když se mi práce kryla se školou nebo se zkouškami, což v ostatních firmách nebývá vždy standardem. Díky tomu se mohu práci i škole věnovat naplno.

Koho hledáme?

Hledáme zejména nadšence a kreativce, kteří nám pomůžou udělat svět zase o něco jednodušší. 

Jak si tě představujeme?

Ideální kandidát je absolvent technického nebo ekonomického zaměření. Hledáme chytré a spolehlivé prima lidi, kteří se chtějí učit a profesně růst.

Jak si zažádat o práci?

Mrkni na tuhle stránku a vyplň níže uvedený formulář a je hotovo. Obratem tě budeme co nejdříve kontaktovat.

Jaké zajímavosti tě čekájí?

Jsme mladá dynamická firma a nabízíme spoustu benefitů

  • Sodexo
  • Multisport karta
  • Notebook
  • Mobil + tarif
  • 7 dnů osobního volna a mnohem více

Formulář pro zájemce o práci

Informovaný souhlas*

1 + 1 =