Náš    tým
a důležité kontakty

Nejsme jen kolegové, ale i kamarádi do deště, kteří neváhají jeden druhému pomoc se před ním schovat. Svou práci děláme s nadšením a odhodláním dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Pavel Paickr

Pavel Paickr

CEO - jednatel

Pavel je hlavou celé firmy. Jeho mozek je jako mapa, ke které nám občas chybí kompas.

Jan Souček

Jan Souček

Executive director

Honza je druhým jednatelem naší firmy. Je fanouškem letectví a aktivní účastník závodů dynamické střelby.

Petra Pospíšilová

Petra Pospíšilová

Finanční ředitelka

Petra má na starosti firemní finance a od počítání peněz už má placaté palce. Ráda lyžuje, občas se sveze na elektrokole a nepohrdne Zacapou.

Naši projektoví manažeři

Někteří z týmu našich manažerů – projekťáků, kteří jsou odpovědní za svůj velký projekt a tým bezva lidí.

Ondřej Knopp

Ondřej Knopp

Projektový manažer

Ondra vede tým, který zodpovídá za správu vývojových systémů a zajištění zkouškových vozů. Ačkoliv se otevřeně přiznává, že mu po narození potomka moc koníčků nezbylo, vždy si najde čas na četbu knih, studium hodinařiny a na šálek lahodné kávy.

   

Rostislav Janda

Rostislav Janda

Projektový manažer - Oddělení automatizace

Rosťa má na starosti projekty týkající se automatizovaných testů a podílí se na VaV projektech. Svůj volný čas věnuje rodině, kapele, hudbě a bastlení elektroniky.

   

Petr Haken

Petr Haken

Projektový manažer

Totálně střelený projektový manažer, který se stará o suprácký chod tajných projektů. Když zrovna nepracuje, věnuje se rodině, hraje tenis a řádí na MX mašinách. Aby toho neměl málo, podniká a vlastní jeden z nejstylovějších MX shopů v ČR Prokrosaky.cz.

   

Michal Amrich

Michal Amrich

Projektový manažer – Vedoucí konstrukčního oddělení

Michala baví sport, hudba a rád si dá dobrou kávu. Volný čas tráví hlavně s dětmi a manželkou – aktivně protože s jeho syčáky to jinak nejde.

   

Ondřej Mrenica

Ondřej Mrenica

Projektový manažer

Ondra je firemní vtipálek. Sám o sobě říká: „Veverka zrzavá, skákající ze stromu na strom.“ A když má svou vážnou chvilku …. „Entry je má druhá rodina, vlastně až třetí po té motorkářské.“

   

Matěj Netušil

Matěj Netušil

Projektový manažer

Matěj zodpovídá za projekty v oblasti interaktivní elektroniky. Říká o sobě že je „ortodoxní ducatista“. Do práce je zapálený tak, jako do světa motorek. Miluje svého psa a fotbal.

   

Jirka Sedláček

Jirka Sedláček

Projekty & sales

Jirka je náš zkušený obchoďák. Když náhodou neladí podmínky smlouvy, vyráží s dcerou na kole nebo paří v rockovém kotli.

 

   

Naši projektoví vedoucí

Dělají maximum pro to, aby jejich vedení projektu dopadlo na 100%.

Hana Harvilková

Hana Harvilková

Projektová vedoucí – Vedoucí dispozice

Hanka má týmového ducha a výzev se nebojí. V práci i v osobním životě je pro ni nejdůležitější, aby vše ladilo. Odreaguje se v divadle, s románem v ruce nebo při procházkách v přírodě.

   

Michal Hudec

Michal Hudec

Projektový vedoucí – Oddělení VaV elektroniky

Michal má na starosti projekty vývoje elektroniky, a v současné době také spolupracuje na projektech VaV. Ve svém volném čase jezdí na kole, cvičí jógu a věnuje se svému kocouru Borisovi.

   

Jiří Brodský

Jiří Brodský

Projektový vedoucí - Pilotní hala

Jirka miluje svého psa, rodinu, sport, techniku a zejména pořádně rychlá a nadupaná auta. A nerad se fotí. Pozor na to.

 

 

   

Jan Kotrč

Jan Kotrč

Projektový vedoucí

Honza vede tým lidí testujících online aplikace v oblasti automobilové interaktivní elektroniky. Ve svém volném čase aktivně sportuje a zajímá se o motoristické soutěže a auta. Jeho velkou zálibou je historický automobil, se kterým se účastní celé řady veteránských setkání.

   

Naši team leadeři

Naše vůdčí osobnosti se smyslem pro detail. 

Petr Hořejší

Petr Hořejší

Hlavní účetní

Petra živí čísla a baví ho moderní technologie a různé IT serepetičky. Když je čas tak se dobíjí s rodinou a vnoučaty na kole a na výletech v Jizerkách. Když potřebuje upustit páru, sedne do svého třicetitunového mazlíčka a jde se projet. 

   

Michal Drahoňovský

Michal Drahoňovský

Team Leader

Michal má na starosti technickou podporu napříč různými projekty interaktivní elektroniky. Má rád rychlá auta a nebojí se jízdy na plný plyn. To platí i o jeho životě, který je díky zálibě v cestování plný dobrodružství a nevšedních zážitků.

   

Norbert Hampl

Norbert Hampl

Team Leader

Hrdý Čech milující přírodu, rodinu, psa a cestování po Evropě v Transportéru. Nesnáší nespravedlnost a řeči místo činů. Jeho vášní je sbírání starých, poctivých aut a všeho co má spalovací motor.

   

Ondřej Bouška

Ondřej Bouška

Team Leader

Ondra má u nás na starosti testovací tým navigací. Jeho cílem je ji otestovat tak, aby bezchybně fungovala a v jeho soukromém životě ho spolehlivě dovedla do neotřelých lezeckých a cyklistických lokalit.

   

Naše ženská parta

Jsme pyšní na naše dámy ředitelky a specialistky ve svém oboru.

Gabriela Lencová

Gabriela Lencová

Ředitelka VaV / R&D Director

Má na starosti procesní management a vedení projektů se zaměřením na vzdělávání a další rozvoj firmy. Má ráda dobrou kávu, noir filmy a severské krimi.

   

Eva Hubařová

Eva Hubařová

Mzdová účetní

Evu si musíme hýčkat – vždy nám to báječně spočítá. Doma se ráda odreaguje při šití patchworku a při péči o zahrádku.

 

   

Jitka Paickrová

Jitka Paickrová

HR Recruiter

Jitka loví pro náš tým ty nejlepší hlavy. A když je toho na její vlastní hlavu moc, provětrá ji výběhem do přírody a suchým bílým vínem.

   

Pavlína Kroupová

Pavlína Kroupová

HR Generalist

Pavlína je podpora HR oddělení. Ráda fotí a říká o sobě: „Mám hlavu plnou nápadů, až se mně tam občas nevejdou.“ Splní každé přání a pro svou vynalézavost nezná hranic.

   

Anna Mikolajová

Anna Mikolajová

Projektová specialistka – Specialista správy systému MBT

Anička se ve světě rozhodně neztratí. Svůj volný čas nejraději vyplňuje sportem a pobytem v přírodě. Baví ji jumping, turistika a procházky. Zajímá ji také architektura a design.

   

Nikol Novotná

Nikol Novotná

Projektová podpora

Nikol je náš „EXCEL“entní profík. Aktivní sportovkyně (volejbal, armwrestling), která svůj volný čas tráví nejraději v přírodě. Její zálibou je lození po kopcích a houpaní se na lanech ferrat.

   

Marcela Šilhánová

Marcela Šilhánová

Asistentka

Marcela pochází profesně z jiného prostředí, ale sama přiznává, že se v přátelském kolektivu Entry rychle zabydlela. V soukromí je pro ni občas těžké vstát z postele, ale když se to konečně povede, dokáže se snadno nadchnout z každodenních maličkostí.

   

Naše prostory a firemní kultura

Mrkněte na pár zajímavých fotek ze zákulisí Entry life. Staňte se naší součástí a připojte se týmu profesionálů.