Automechanik - Mladá Boleslav

Entry Engineering s.r.o.
Odpovědět

Do týmu hledáme klidně i juniorního kolegu, který umí dát auto do kupy, řídí rád a cokoliv a je kamarád i s počítačem!

Co budete dělat?

zajistíte přípravu vozu na zkoušky (kontrola, osazení měřící technikou, občas možná nějaká diagnostika,…) – proto automechanik
– zvládnete přesun vozů – proto ten řidičák
– udržíte v pořádku skladové hospodářství – ovládáte PC

Co umíte?

– Rozumíte autům
– Jste manuálně zručný/á
– Jste Pečlivý/á
– Máte řp.sk. B
– A v neposlední řadě je na Vás spoleh. A to nám stačí ke štěstí 😊

Co od nás dostanete?

– Dlouhodobou spolupráci
– Odpovídající platové podmínky
– Mladý kolektiv

 Zaměstnanecké benefity:
STRAVENKOVÝ PAUŠÁL – za odpracovaný den (již za 4 odpracované hodiny); 90 Kč příspěvek od zaměstnavatele.

5 DNÍ OSOBNÍHO VOLNA – Každý zaměstnanec může čerpat 5 dní osobního volna; po vyčerpání 20 dní řádné dovolené (v případě nástupu v průběhu roku, se osobní volno poměrově krátí).

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ KANDIDÁTA – odměna až 15.000 Kč (dle seniority pozice, míry zapojení se do procesu náboru a zvážení vedoucího). Zaměstnanec, který dotyčného doporučil (podmínkou je zaslání kandidátova CV na HR oddělení vč. pozice na kterou by se dotyčný hodil), se o odměnu přihlásí sám na HR oddělení po uplynutí zkušební doby doporučeného kandidáta.

MOBILNÍ TARIF i pro rodinné příslušníky

JAZYKOVÉ KURZY – Po dohodě se svým nadřízeným je možné docházet na jazyk.kurz. Po dobu docházky na jazyk.kurz si zaměstnanec přispívá 400 Kč/měsíc.

SLEVA na zboží a zážitky:
Wild&Coco možnost objednání výrobků se slevou 10% či 25%. Yokohama – objednání pneumatik se slevou na yokohama@sigmamotor.cz od ENTRY.

 Po zkušební době:
MULTISPORT KARTA – každý den můžete využít jednu aktivitu (jeden vstup, tedy až 31 vstupů za měsíc). Vstupy máte s kartou ZDARMA (u dražších aktivit s doplatkem). V případě zájmu si zaměstnanec přispívá 400 Kč netto/měsíc.

 Po 1. roce v Entry:
PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ / DOPLŇKOVÉ PENZIJNÍ SPOŘENÍ + finanční poradce

Pro všechny zaměstnance po 1 roce v Entry je možnost požádat o měsíční příspěvek 500,-Kč na smlouvu PP či DPS vždy s odsouhlasením vedoucího + možnost mimořádného vkladu na konci roku dle rozhodnutí vedoucího.

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Nástup možný ihned!

Jitka Paickrová

Jitka Paickrová

HR Recruiter

Staňte se jedním z nás

Nejsme jen kolegové, ale i kamarádi do deště, kteří neváhají jeden druhému pomoc se před ním schovat. Svou práci děláme s nadšením a odhodláním dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Entry Engineering s.r.o.

Na trh jsme vstoupili v roce 2011 jako konstrukční kancelář a od té doby rosteme raketovou rychlostí. Začínali jsme v deseti lidech, v roce 2017 už nás bylo 50 a teď téměř 300. Najdete nás na několika místech v Česku. V Mladé Boleslavi vyvíjíme a testujeme různé funkce i komponenty, které dříve či později objevíte ve svém autě. Konstruujeme věci pro všechno, co létá nebo jezdí. Díky naší práci se dostáváme na místa, kam se jiní jen tak nedostanou, a o novinkách v automobilovém průmyslu víme i pět let dopředu.